X

Акції в готелі Фантазіяя
Акції в готелі Фантазія
Акції в готелі Фантазія

логотип

Сауни

Інфрачервона сауна

Сауна в готелі ФантазіяСамым современным видом сауны, является сауна на инфракрасных излучателях. Нагрев в ИК-сауне обеспечивается инфракрасными волнами, которые нагревают не окружающий воздух, а организм человека. Причем организм прогревается на 4 сантиметра вглубь (в обычной сауне - 5 мм). Соответственно и потоотделения при таком непосредственном нагреве сильнее в два-три раза. Самое главное преимущество инфракрасной сауны - это невысокая температура воздуха в помещении с излучателями, что позволяет там находится людям с противопоказаниями к посещению традиционной сауны.

Інфрачервоні хвилі відрізняються ефективним лікувальною дією при шкірних заболеваніях.Благодаря інтенсивному прогреву стимулюються метаболічні процеси, припиняється розмноження патогенних вірусів і бактерій, стимулюється підвищена активність здорових частин тіла та органів. Шкідливі речовини, що накопичилися в організмі в ході процесу життєдіяльності, видаляються з організму при інтенсивному потовиділенні. Завдяки особливому впливу інфрачервоних хвиль на потові залози, процес видалення токсинів та очищення шкіри стає більш інтенсивним. . Під час сеансу, температура тіла короткочасно підвищується до 38 ° C, придушуючи діяльність хвороботворних мікробів. Відбувається зниження ваги тіла (за сеанс спалюється до 800 Ккал).

Ще одним з найцінніших якостей інфрачервоної сауни є її здатність ефективно боротися із зайвою вагою і целюлітом, особливо в поєднанні з антицилюлітний масажем. Що стосується боротьби з целюлітом, то глибина прогрівання шкірних покривів в ІЧ-сауна робить її набагато ефективніше, ніж традиційна російська лазня або фінська сауна.

Фінська сауна

Сауна в готелі ФантазіяФінська сауна - це суха лазня. Вона відома на весь світ своїм цілющим жаром. Температура повітря в парилці може доходити до 140 С. Але навіть така висока температура переноситься досить легко за рахунок сухого повітря. Значення сауни як закаливающего і оздоровчого засобу загальновідомо і широко використовується населенням. В останні десятиліття проведено багато наукових досліджень, які обгрунтували доцільність використання сауни і для лікування багатьох захворювань. Справа в тому, що сауна з електричною кам'янкою набагато краще контролюється, чим величезна пекти російської бані.В фінській сауні основними чинниками, які діють на організм людини, є:

  • По-перше, висока температура навколишнього повітря.
  • По-друге, можливість швидкої зміни контрастних температур (від високих до порівняно низьких).
  • І, по-третє, відносна вологість повітря сауни.

Фінська сауна - це сауна, яка позитивно впливає на організм людини, зокрема на теплообмін, кровообіг, функції вегетативної і центральної нервової системи, надає різнобічну вплив на діяльність серцево-судинної системи. Вона так само стимулює роботу залоз внутрішньої секреції, функціонально зв'язаних між собою і регулюючих діяльність багатьох систем організму, підвищує обмін речовин, покращує засвоєння білків, жирів і вуглеводів.