X

Акції в готелі Фантазіяя
Акції в готелі Фантазія
Акції в готелі Фантазія

логотип

Лікування

Готельно-оздоровчий комплекс «FANTASIA» - це унікальне місце, де ви зможете не лише відпочити, а й покращити власне здоров’я завдяки цілющій воді «Поляна Квасова».

«Поляна Квасова» - перлина мінеральних вод України та світу. Вона народжується в горах Закарпаття на глибині 150 метрів. А видобувають її лише в 500 метрах від готелю «Фантазія», і безпосередньо в холі нашого комплексу знаходиться бювет Поляна, яким без обмеження можуть користуватись наші гості.

Готельно-оздоровчий комплекс «FANTASIA»Місцеві жителі понад 500 років користуються водою «Поляна Квасова» в своєму побуті, а цілющі властивості води були досліджені в 1911році угорським фармацевтом Моліаром. Н. Ще в 40-ві роки XIX сторіччя було налагоджено технічне видобування вод свалявшини та доставка її для продажу в аптеки світу у Відні, Парижу та Будапешту.

У 1965 році біля свердловин видобування води відкривають санаторій «Сонячне Закарпаття» відомий по усій території колишнього Радянського Союзу та далеко за його межами. За допомогою води «Поляна Квасова» лікують хвороби шлунково-кишкового тракту,виразкової хвороби, гастроентерологію, та захворювання підшлункової залози, сечовидільної системи а також хвороби обміну речовин ( цукровий діабет та подагра). Також лікування водою рекомендовано при серцево-судинних захворюваннях та хвороб центральної вегетативної нервової системи.

Крім того, багату на велику кількість мінералів воду «Поляна Квасова» використовують в сучасній косметології. Вона добре впливає на внутрішній та зовнішній стан шкіри обличчя та усього тіла. На території готельно-оздоровчого комплексу «ФАНТАЗІЯ» є власний SPA-центр, де Ви зможете пройти повний комплекс косметично-оздоровчих процедур.

ХІМІЧНИЙ СКЛАД ВОДИ ГМ /ДМ3:

  • Натрій-калій / Na ++ К + / 1500-300
  • Кальцій / Са2 + / 70-150
  • Магній / Mg2 + / <50
  • Хлориди / Сl- / 300-600
  • Сульфати / SO42- / <25
  • Гідрокарбонати / НСОз- / 4500-8000
  • Специфічні компоненти / Н3ВО3 / 100-250
  • Загальна мінералізація, г/дм3 6,5-12,00

ОСНОВНІ ЛІКУВАЛЬНІ ВЛАСТИВОСТІ

Мінеральна вода «Поляна Квасова» нейтралізує підвищену кислотність шлунку, глибина відлущення прирівнюється до дії 1% розчину питної соди, але при вживанні води нейтральна середа шлунку тримається набагато довше ніж при прийомі розчину соди. Вода покращує процес травлення, знімає печію, тяжкість та здуття живота. Крім того вода сприяє постійному збереженню кислотно-лужному балансу шлунка, що має особливе значення при метаболічному ацидозі , наприклад при цукровому діабеті та ожирінні. Вживання «Поляни Квасової» сприяє швидкому розчиненню та виводу слизу зі шлунка дихальних та сечовивідних систем. Вода покращує обмін речовин в організмі, а завдяки ортоборній кислоті вона ще набуває бактерицидних властивостей.

Готельно-оздоровчий комплекс «FANTASIA»

ОСНОВНІ ХВОРОБИ ЯКІ ЛІКУЮТЬ ЗА ДОПОМОГОЮ «ПОЛЯНИ КВАСОВА»

Найбільш ефективно вода «Поляна Квасова» використовується при захворюваннях шлунку с підвищеним рівнем кислотності, езофагітах рефлюксу, супутніх змінах у вигляді холе- і панкреатостозу, а також хронічних панкреатитах, гепатозі, гепатитах та цукровому діабеті. Може використовуватись для знаття побічних дій ліків.

Шлунково-кишковий тракт: хронічні гастрити, виразки шлунку та дванадцятипалої кишки. Кишечник: діарея чи запор.

Кишечник: діарея чи запор.

Печінка: хронічний вірусний гепатит, токсичне та медикаментозне ураження печінки, жирова дистрофія шлунку.

Ендокринна система: цукровий діабет, ожиріння, порушення солового обміну.

Сечостатева система: хронічний пієлонефрит, цистит, сечокам’яна хвороба.

А також хвороби жовчного пузиря, підшлункової залози, жовчовивідних шляхів, хронічного холециститу та панкреатиту, та жовчнокам’яної хвороби.

Весь період лікування ви можете с комфортом, та домашнім затишком провести в готельно-оздоровчому комплексі «Фантазія». Відпочиваючи в нас, ви не лише покращите своє здоров’я (бювет Поляна), але наберетесь гарних вражень, позитивних емоцій, приємних спогадів та бажання повернутись до нас знову!

Готель «Фантазія» - місце для Вашого здоров’я, краси та відпочинку.