X

Акції в готелі Фантазіяя
Акції в готелі Фантазія
Акції в готелі Фантазія

логотип

Підводний душ-масаж

Суть та ефективність підводного душу-масажу полягає в тому, що він включає в себе відразу кілька корисних складових: лікувальну ванну, контрастність температур, фізичний вплив струменя і насичення киснем (аналог перлинних ванн).

Підводний душ-масаж в готелі ФантазіяУ сучасній косметології підводний душ-масаж використовують як чарівний засіб проти целюліту.

Не варто забувати, що процедура не є виключно косметичної. Вона також має безліч медичних показань: захворювання кістково-м'язової системи, порушення обміну речовин, захворювання серцево-судинної системи, захворювання нервової системи, порушення рухових функцій, реабілітація після травм, вегетосудинна дистонія, гіпертонія I ступеня, захворювання органів травлення, захворювання шкіри (не гострі форми і прояви).

При регулярному проведенні підводного душу-масажу спостерігається зниження ваги на 3-4 кг і зменшення вмісту в крові холестерину.

Стандартна процедура підводного душу-масажу триває близько 15-20 хвилин. Рекомендується проводити через день у кількості 10-20 процедур.