X

Акції в готелі Фантазіяя
Акції в готелі Фантазія
Акції в готелі Фантазія

логотип

Ресторан

ЇЖА - найважливіше з мистецтв!

Ресторан готелю «Фантазія» - це вдале поєднання традиційної європейської та місцевої закарпатської кухні. Високі стандарти в приготуванні страв та якість продуктів, професіоналізм наших кухарів та офіціантів зробить Ваш відпочинок справжнім святом для гурмана.

Ресторан в готелі Фантазія Ресторан в готелі Фантазія Ресторан в готелі Фантазія

Нашим гостям ми пропонуюємо різномаїтні сніданки (включені у вартість номера), які готуються за Вашим попереднім замовленням. Також Ви можете замовити комплексні обід та вечерю, меню яких оновлюється щодня.

Особливу увагу приділено дитячому та дієтичному меню. Наш шеф-кухар піклується про Ваших діток, дивуючи навіть самих примхливих вередунів цікавою подачею. Спеціально для тих, хто потребує особливого харчування або дотримується дієти, у нас передбачено дієтичне меню з підрахованими калоріями.

Ресторан в готелі Фантазія Ресторан в готелі Фантазія Ресторан в готелі Фантазія

Прихильникам свіжої риби ресторан комплексу «Фантазія» готовий запропонувати карпатську форель, яку нам привозять живу з місцевих фермерських угідь. Ми не даємо приводу сумніватися в свіжості інших компонентів наших страв. Гриби, органічні кисломолочні продукти, свіже м'ясо, овочі, фрукти та ягоди - все це на нашій кухні завжди найсвіжіше та екологічно чисте!

Окрему увагу заслуговують страви, приготовлені на мангалі. Шашлик, риба, овочі, стейк із задоволенням приготують на Ваше замовлення, лагідно збережуть неповторний аромат страв, приготовлених на відкритому вогнищі. Покуштувати все це можна як на альтанці у дворі готелю, так і безпосередньо в номері (можлива подача на призначений час).

Ресторан в готелі Фантазія Ресторан в готелі Фантазія Ресторан в готелі Фантазія

Меню бару задовольнить різномаїтні смаки. Місцеві закарпатські вина - одна з родзинок нашого ресторану.

Обід, романтичний вечір, організація банкетів і фуршетів, сімейні свята й торжества, пікнік з друзями та просто смачне і здорове харчування - все це ресторан готелю «Фантазія».