X

Акції в готелі Фантазіяя
Акції в готелі Фантазія
Акції в готелі Фантазія

логотип

Лікувальні ванни

Мінеральна ванна

Лікувальні ванни в готелі ФантазіяДіє, в першу чергу, на серцево-судинну та нервову системи, сприяє тренуванню серця і судин, врівноваження процесів у центральній нервовій системі, нормалізації обміну речовин, діяльності залоз внутрішньої секреції. Тепло, яке поглинається організмом, розширює поверхневі судини шкіри і збільшує її кровообіг в 1,2 рази, ніж прісна вода. Наявність в мінеральній воді солей обумовлює її лікувальну дію. Солі, осідаючи тонким шаром на поверхні тіла, вже під час процедури і після неї (у зв'язку з чим, після мінеральної ванни не рекомендується приймати ніякої іншої водної процедури протягом однієї години) викликають роздратування шкірних рецепторів. Проникаючи через неушкоджену шкіру, іони потрапляють у тканини та кров, безпосередньо впливаючи на функцію органів та систем.

Хвойні ванни

Хвойні ванни - це прекрасний засіб для розслаблення, відновлення сил і відпочинку. За допомогою даної процедури добре знімається стомлення і покращується настрій людини. Крім цього, хвойні ванни також надають косметологічне вплив на шкіру. Прийняття хвойної ванни рекомендується у випадках наявності серцево-судинних захворювань і при головному болю. Ванни з екстрактом хвої знімають надмірне збудження нервової системи. Крім того, хвойні ванни покращують кровопостачання внутрішніх органів і навіть знімають спазми, тому вони незамінні при болях, бронхітах, ринітах. Хвойні ванни призначаються також при гастриті, виразковій хворобі шлунка тощо.

Перлинні ванни

Лікувальні ванни в готелі ФантазіяПерлинні ванни в медицині називають також кисневими ваннами. Не думайте, що в них додають натуральний або штучні перли. Таку назву перлинні ванни отримали за рахунок великих бульбашок повітря, переливаються наче перли. У механізмі дії перлинних ванн, крім температурного і механічного факторів, велику роль відіграє своєрідне вплив самого повітря. Він складається з фізичного (у тому числі механічного) і хімічного впливу. До чисто фізичного впливу відносять дію на шкіру двофазної середовища: вода-повітря. Осідаючи на шкірі, пухирці повітря дратують закладені в ній периферичні рецептори, і то осідаючи на шкірі, то випаровуючись з його поверхні проводять своєрідний тактильний масаж.
Перлинні ванни показані людям з функціональними розладами нервової системи, захворюваннями опорно-рухового апарату, порушенням обміну речовин. Людям, які ведуть малорухливий спосіб життя, який перебуває або пережили стресові ситуації перлинні ванни також будуть недаремні.

Лікувальні ванни в готелі ФантазіяДо того ж регулярне застосування водної процедури нормалізує артеріальний тиск, стимулює кровообіг, підвищує еластичність тканин і рухливість суглобів, сприяє зняттю м'язової напруги, допомагає впоратися з болями в спині, вилікуватися від безсоння і покінчити зі стресовими ситуаціями.

Процедура триває 10-15 хвилин. Курс лікування складається з 12-15 прийомів перловою ванни щодня або через день.