X

Акції в готелі Фантазіяя
Акції в готелі Фантазія
Акції в готелі Фантазія

логотип

Карпати

Карпати, закарпаття - туристична мекка
Карпати, закарпаття - туристична мекка

Туристична мекка сучасної України, Закарпатська область, немов одна з головних кровоносних артерій, пропускає через себе величезну кількість туристів з далеких країн і сусідніх міст і областей, збагачуючи чистим киснем голови тих, хто досить втомився, працюючи, або вирішив перервати одноманітність своїх буднів, прийнявши правильне рішення щодо поїздки в Карпати.

ДЕТАЛЬНІШЕ
Пізнання світу починається з освоєння рідних країв
Пізнання світу починається з освоєння рідних країв

Вдалий відпочинок - це коротко сформульований вираз того, наскільки яскраво і успішно Ви провели свою відпустку або здійснили подорож. Але у випадку з західними регіонами України, обійтися кількома простими фразами в розмові з друзями або знайомими зовсім не вийде, адже багаж накопичених спогадів дозволить розповісти про безліч цікавих і бажаних моментах, про які звичайними днями тільки й доводиться мріяти більшості українців і навіть туристам із західних країн.

ДЕТАЛЬНІШЕ
Карпати та Закарпаття
Карпати та Закарпаття

Незважаючи на відносну суміжність Карпат та Закарпаття, існує достатньо причин розглядати ці місцевості в окремих статтях, хоча все-таки вони знаходяться в одних географічних межах нашої країни. Безумовно, багато в чому їх успадковує один і той же знаменник, що підкреслює всю красу даних місць і виходити, мабуть, потрібно з нього.

ДЕТАЛЬНІШЕ
Відпочинок в Карпатах
Відпочинок в Карпатах

Перш ніж підкорювати світ в обличчі закордонних курортів, країн, а може навіть і континентів, неодмінно варто відвідати українські Карпати. Ці місця кардинально відрізняються від звичних для нас міст і сіл, а рельєфи і структура місцевості дозволять кардинально перевернути уяву тим, хто тут ще не бував.

ДЕТАЛЬНІШЕ
Відпочинок в Закарпатті
Відпочинок в Закарпатті

Існує багато місць, що славляться справді унікальними показниками по концентрації природних оздоровчих ресурсів і туристичних об'єктів у межах одного регіону. Незважаючи на те, що в усьому світі описаних місць налічується не так вже й багато, саме в Україні розташовується чудесне, можна навіть сказати, величне Закарпаття, відоме багатьом людям завдяки лікувальним і оздоровчим комплексам, сприятливим кліматом і чудовою природою.

ДЕТАЛЬНІШЕ
Вода Поляна квасова
Вода Поляна квасова

У наш час вибір мінеральних вод настільки великий, що часом недосвідчений покупець надовго зупиняється перед черговою полицею в магазині і по кілька разів задає собі питання, чим же між собою відрізняються і на скільки виправдана ціна кожної з позицій. Безліч людей вже здійснили свій персональний вибір, який, зовсім не дивно, зумів сформувати відмінний рейтинговий показник для мінеральної води «Поляна Квасова», що видобувається в Закарпатській області.

ДЕТАЛЬНІШЕ