X

Акції в готелі Фантазіяя
Акції в готелі Фантазія
Акції в готелі Фантазія

логотип

Вода Поляна квасова

У наш час вибір мінеральних вод настільки великий, що часом недосвідчений покупець надовго зупиняється перед черговою полицею в магазині і по кілька разів задає собі питання, чим же між собою відрізняються і на скільки виправдана ціна кожної з позицій. Безліч людей вже здійснили свій персональний вибір, який, зовсім не дивно, зумів сформувати відмінний рейтинговий показник для мінеральної води «Поляна Квасова», що видобувається в Закарпатській області.

Відмінні смакові якості, відмічені людьми різного віку та професій, а також багатий мінеральний склад гарантовано вгамують спрагу і необхідність у поповненні організмом людини мінерального балансу. Історія цього продукту починається з великого відкриття родовища води, на місці якого незабаром з'явилися бурові свердловини, а перші тести складу води були настільки приголомшливими, що було прийнято рішення якомога швидше долучити цю воду до раціону відпочиваючих людей, які розташувалися в санаторіях поблизу родовища джерела «Поляни Квасової». До речі, минулі десятиліття з того моменту відкриття ніяк не позначилися на рівні корисних мінералів води, адже базується вона на основі великих і множинних течій і масштабних скупчень води під землею. Безумовно, вдалим рішенням керівних сил було розміщення свердловин в місцях, не таких віддалених від місць відпочинку, щоб природними властивостями і багатствами у вигляді даної водиці змогли насолодитися туристи з різних міст України, а також зарубіжних країн, які приїхали в Закарпаття поправити своє здоров'я або насолодиться тутешніми природними багатствами. Велику роль у цій справі відіграють також сроки, а також способи доставки води. Щоб весь спектр корисних складових зберігся, заводи і цехи з розливу даної мінеральної води розташовані в безпосередній близькості від місць її добування, до того ж, кілька з них успішно функціонують на території місцевих санаторіїв.

Дана вода відноситься до вуглекислих гідрокарбонатних натрієвих мінеральних вод Закарпатської області і є однією з найвідоміших на території нашої країни. Відмінна корисна дія на організм є гарантованим ефектом після її прийняття, а великий перелік захворювань і проблем з організмом, які можна вилікувати регулярним вживанням «Поляна Квасова» в пору б припав кожному з нас, щоб зуміти сформувати правильний щоденний список продуктів, потрібних нашому організму. Простими словами, вона підійде для всіх, і навіть для людей зі специфічними потребами. Для тих, хто курить цигарки, регулярне вживання даної мінеральної води обумовить зменшення тяги до тютюнового диму, а для алергіків вона послужить відмінним ліками проти алергії. Зниження рівнів мокротиння в легенях, а також великих рівнів холестерину в крові також їй під силу, не кажучи вже про десятки інших корисних властивостей цього дару природи. Цукровий діабет, а також часті прояви депресій та інших негативних психічних станів також виявляються підвладними до виліковування цією чудовою водою, про що складено вже чимало підтверджених клінічними дослідженнями документів. Саме в Закарпатській області знаходиться одна з найбільших за популярністю свердловин і саме їй судилося стати одним з головних рішень у процесі оздоровлення людиною свого організму. Не дарма дана мінеральна вода представлена до продажу не тільки в мережах роздрібної торгівлі, як приклад, у всіма любимих продуктових магазинах, але і у великій кількості аптек, продукція в яких за визначенням покликана надавати сприятливий вплив на людину, запобігати виникненню захворювань і ризиків зараження всілякими інфекціями.