X

Акції в готелі Фантазіяя
Акції в готелі Фантазія
Акції в готелі Фантазія

логотип

Карпати та Закарпаття

Незважаючи на відносну суміжність Карпат та Закарпаття, існує достатньо причин розглядати ці місцевості в окремих статтях, хоча все-таки вони знаходяться в одних географічних межах нашої країни. Безумовно, багато в чому їх успадковує один і той же знаменник, що підкреслює всю красу даних місць і виходити, мабуть, потрібно з нього. Насамперед, це один край і починати його вивчення варто з того, чим він спочатку і прославився. Багата на всілякі види краса даного регіону обумовлена не тільки природними принадами, але і рукотворними об'єктами, наприклад замків, різних фортець і, звичайно ж, храмів, які залежно від часових інтервалів являють собою кам'яні або дерев'яні споруди. Всюдисуща краса Карпат та Закарпаття ще в ті далекі часи приваблювала місцевих жителів для реалізації в цих місцях курортних місць і побудови різних міст і сіл, а потік людей в якості туристів з інших регіонів щорічно збільшувався. Сприятлива обстановка, прекрасний клімат і багатства даної місцевості зумовили виникнення великого інтересу вчених, тим самим через роки досліджень, це дозволило набагато розширити список корисних властивостей, які притаманні тутешнім землям, воді, рослинам і звичайно ж, найчистішому повітрю. Все це і не тільки дозволило побувавшим тут людям сильно засумніватися в доцільності закордонних поїздок, а дух патріотизму та гордості за свою країну у багатьох з нас істотно зріс.

Інфраструктура в цьому краї утворена настільки оптимально, що тутешні місцевості успішно можуть бути підкорені на більшості видів транспорту, наприклад, на особистому автомобілі або в екскурсійній групі, в автобусі. Розташовані повз доріг стародавні зелені насадження, побудовані замки, скелі різних розмірів і площ, які справедливо записалися в природний заповідник України, а також безліч інших природних пам'яток і рукотворних об'єктів в повному обсязі доступні кожному мандрівникові. Це досягається за рахунок усвідомлення всіх і кожного, що все це є надбанням народу.

Уявіть собі, наскільки ці місця заряджені енергетикою. ... Цей дух і ця жадана рівновага, гармонія природи з людиною вже давно припали до душі відомим художникам і решті поціновувачів мистецтва. Далеко не всі пейзажі і закутки ще описані в картинах живописців з усього світу, не всі вірші та пісні прочитані і заспівано. Все це говорить нам про цінність Карпат та Закарпаття, як про велике і прекрасне, надихаюче і романтичне, захоплююче і утихомирююче місце, і кожен знайде себе в тутешніх краях і впише їх у свій внутрішній світ.

Цікавими ці місця здадуться не тільки тим, хто тут побуває вперше, але і бувалим мандрівникам і гостям цих країв. Місцевість Карпат і Закарпаття часом дуже відрізняється між собою і допомагає зрозуміти, що кожному з нас ближче до душі, гори з їх крутими спусками, взимку відмінно підходять для проведення спортивних занять, або ж рівнини, зарості різних трав і рослин з деревами. І практично скрізь створені ідеальні умови для тривалого або сезонного проживання, проведення відпочинку людиною. Безліч замків відкриті для екскурсій, де екскурсанти зможуть особисто ознайомитися з красою споруд і прилеглих садів і водних об'єктів, а досвідчені екскурсоводи обов'язково в подробицях повідають дивовижні билинні історії, які відбувалися в цих стінах, а також не обійдуть стороною легенди, складені про тутешні краї протягом останніх століть. Любителі флори і фауни також будуть задоволені такою поїздкою, адже саме тут розташовується знаменита долина нарцисів, а величезна кількість звірів і тварин обов'язково потраплять у поле зору всім бажаючим.