X

Акції в готелі Фантазіяя
Акції в готелі Фантазія
Акції в готелі Фантазія

логотип

Пізнання світу починається з освоєння рідних країв

Вдалий відпочинок - це коротко сформульований вираз того, наскільки яскраво і успішно Ви провели свою відпустку або здійснили подорож. Але у випадку з західними регіонами України, обійтися кількома простими фразами в розмові з друзями або знайомими зовсім не вийде, адже багаж накопичених спогадів дозволить розповісти про безліч цікавих і бажаних моментах, про які звичайними днями тільки й доводиться мріяти більшості українців і навіть туристам із західних країн. Відвідування мальовничих туристичних і незвіданих для широкого погляду фотокамер місць в Закарпатті, це не складна задача, яку ставлять для себе навіть діти ще з ранніх років, як тільки дізнаються про існування таких прекрасних місць у рідній країні. Популяризації курортних місць, а також оздоровчих комплексів, крім тематичних розповідей в школах і статтях в місцевих ЗМІ, сприяють публікації відомих мандрівників у зарубіжних виданнях. Нерідко в якості ілюстрації до статей або в розповідях у друкованих виданнях використовують фотографії, зроблені в західних краях України, які вражають уяву багатьох людей своєю красою і незвичністю місць. Досить самобутні пейзажі рівнин і гір, людини не досвідченої, відразу ж наштовхують на думки про відвідування найбільш обговорюваних і відомих місць, відомих своїми красотами, на кшталт Еквадору, Нідерландів, Японії, Туреччини або Мальдів. Але разом з усвідомленням того, що проілюстровані місця знаходяться зовсім поруч, в рідній Україні, це вводить людину в стан гордості, а також наштовхує на думки про невірний підхід до вивчення географії планети. Золотою істиною, яку рано чи пізно повинен зрозуміти кожен з нас, є те, що перед відвідуванням інших, іншомовних країн і місць, потрібно максимально вивчити власну країну, пізнати красу і унікальність дарованих природою і людьми місць, про які часом знає іноземець, але не знає українець, який прожив на цій землі понад півстоліття.

Говорячи про території Карпат, кожна людина, маючи різні хобі та прагнуча отримати навіть професійні навички в деяких видах спорту, практично завжди возвеличує дану місцевість. Вдаючись до розповідей про власні досягнення, навіть настільки неймовірні показники були б нездійсненні, якщо б цьому не посприяв місцевий ландшафт та перелік облагороджених стежок і доріг, що включають безліч гір, рівнин і водних ресурсів по сусідству з собою.

Примітними для туристів зі всього світу, Карпати стали ще з давніх часів, про що скаже практично будь-який місцевий житель на цих теренах. Але саме починаючи з середини 20-го століття, лікувальні властивості місцевих дарів природи і красиві ландшафти дозволили керівництву країни, а також керівників на республіканському рівні, зосередити бази відпочинку та курортні зони, в тому числі і для себе, в даних регіонах. Кращі сили патріотично налаштованих загонів будівельників були направлені з усього СРСР в дану область, де крім трудових буднів, кожен поголовно мав можливість вже тоді відчути нечувано привабливу красу природи, а також скористатися лікувальними властивостями тутешніх рослин і ландшафтів. Місцеві жителі зроду знали і знають про прості та не витратні способи лікування хронічних хвороб і алергічних захворювань, що в свою чергу, прийнято використовувати в сучасній медицині при санаторіях і навіть в курортних поселеннях. Ідеальне поєднання властивостей місцевості дозволяє розподілити щоденний графік проведення занять на оздоровчі процедури та відвідування житлових поселень, а також прекрасних столітніх лісів, найдавніших гір і печер, річок і озер, рівнин і просто хороших місць, облагороджених люблячими свою батьківщину людьми, в тому числі і туристами.