принимаем к оплате banner
Рус     Укр     Eng
     

 

 

SPA (sanitas per aqua)-в переводі з латинського «здоров’я через воду»


Де як не поблизу живого витоку цілющої води «Поляна Квасова» розміщувати унікальний центр здоров’я і краси.


Забудьте про довгі перельоти та візах. На рідній землі величних Карпат,в комфортному готельному комплексі «Фантазія» знаходиться сучасний СПА-центр.


FANTASIA SPA - це набір косметичних і оздоровчих процедур,на основі місцевої унікальної води. Тільки в нашому салоні Ви отримаєте повний сучасний комплекс косметичних й оздоровчих процедур, які подарують Вам молодість, красоту, здоров’я. Очистить Ваш організм, і надовго зітре втому від міського пилу та суєти.


До послуг наших клієнтів:

 • Масажний кабінет;
 • Сольова кімната;
 • інфрачервона сауна;
 • Фінська сауна;
 • Кедрова фіто бочка;
 • Підводний душ-масаж;
 • Мінеральна ванна;
 • Хвойні ванни;
 • Перлинні ванни;
 • Душ Шарко;
 • Повний пакет косметичних процедур.

Тільки в готелі «Фантазія» Ви зможете отримати повний пакет SPA-послуг в комплексі з потрібним харчуванням, комфортним відпочинком, дивовижною природою і враженнями, які подарують Вам незабутні емоції і життєві сили на тривалий період.

Масажний кабінет

У Spa-центрі працює масажний кабінет. У гостей готелю є можливість пройти курс оздоровчого масажу - як окремо, так і в комплексі з іншими методами лікування та оздоровлення організму. Вам буде надано на вибір різноманітні види масажу.

 

Сольова кімната

Відвідування сольовий кімнати допомагає зняти стрес, синдром хронічної втоми, синдром весняної втоми, зміцнити імунітет, підвищити працездатність і впоратися з безсонням.
  Сольова кімната ефективна для профілактики простудних захворювань, дихальних хвороб, особливо корисна для людей, які проживають в екологічно неблагополучних районах або працюють на шкідливих виробництвах.
Сольові гроти також показані для нормалізації артеріального тиску, лікування серцево-судинних захворювань, бронхіальної астми, захворювань верхніх дихальних шляхів.

 

Інфрачервона сауна

Самым современным видом сауны, является сауна на инфракрасных излучателях. Нагрев в ИК-сауне обеспечивается инфракрасными волнами, которые нагревают не окружающий воздух, а организм человека. Причем организм прогревается на 4 сантиметра вглубь (в обычной сауне - 5 мм). Соответственно и потоотделения при таком непосредственном нагреве сильнее в два-три раза. Самое главное преимущество инфракрасной сауны - это невысокая температура воздуха в помещении с излучателями, что позволяет там находится людям с противопоказаниями к посещению традиционной сауны.
  Інфрачервоні хвилі відрізняються ефективним лікувальною дією при шкірних заболеваніях.Благодаря інтенсивному прогреву стимулюються метаболічні процеси, припиняється розмноження патогенних вірусів і бактерій, стимулюється підвищена активність здорових частин тіла та органів. Шкідливі речовини, що накопичилися в організмі в ході процесу життєдіяльності, видаляються з організму при інтенсивному потовиділенні. Завдяки особливому впливу інфрачервоних хвиль на потові залози, процес видалення токсинів та очищення шкіри стає більш інтенсивним. . Під час сеансу, температура тіла короткочасно підвищується до 38 ° C, придушуючи діяльність хвороботворних мікробів. Відбувається зниження ваги тіла (за сеанс спалюється до 800 Ккал).
Ще одним з найцінніших якостей інфрачервоної сауни є її здатність ефективно боротися із зайвою вагою і целюлітом, особливо в поєднанні з антицилюлітний масажем. Що стосується боротьби з целюлітом, то глибина прогрівання шкірних покривів в ІЧ-сауна робить її набагато ефективніше, ніж традиційна російська лазня або фінська сауна.

 

Фінська сауна

Фінська сауна - це суха лазня. Вона відома на весь світ своїм цілющим жаром. Температура повітря в парилці може доходити до 140 С. Але навіть така висока температура переноситься досить легко за рахунок сухого повітря. Значення сауни як закаливающего і оздоровчого засобу загальновідомо і широко використовується населенням. В останні десятиліття проведено багато наукових досліджень, які обгрунтували доцільність використання сауни і для лікування багатьох захворювань. Справа в тому, що сауна з електричною кам'янкою набагато краще контролюється, чим величезна пекти російської бані.В фінській сауні основними чинниками, які діють на організм людини, є:
По-перше, висока температура навколишнього повітря.
  По-друге, можливість швидкої зміни контрастних температур (від високих до порівняно низьких).
І, по-третє, відносна вологість повітря сауни.
Фінська сауна - це сауна, яка позитивно впливає на організм людини, зокрема на теплообмін, кровообіг, функції вегетативної і центральної нервової системи, надає різнобічну вплив на діяльність серцево-судинної системи. Вона так само стимулює роботу залоз внутрішньої секреції, функціонально зв'язаних між собою і регулюючих діяльність багатьох систем організму, підвищує обмін речовин, покращує засвоєння білків, жирів і вуглеводів.

 

Кедрова фітобочка

Головний діючий фактор, який використовується в «Кедрової бочці» - поєднання цілющої сили природного матеріалу, гарячої пари і натуральних оздаравлівающіх компонентів концентрату природного походження (збору карпатських трав). Подається під тиском лікувальний пар, надходить в компактну міні-сауну (бочку), виготовлену з натурального сибірського кедра. Кедр виділяє фітонциди - біологічно активні речовини, утворені рослинами, що вбивають або пригнічують ріст і розвиток мікроорганізмів. Великою перевагою кедрової бочки є відсутність навантаження на кровоносні судини головного мозку, тому процедури в міні-сауні можуть приймати навіть ті, кому протипоказана звичайна чи інфрачервона сауни.

 

Підводний душ-масаж

Суть та ефективність підводного душу-масажу полягає в тому, що він включає в себе відразу кілька корисних складових: лікувальну ванну, контрастність температур, фізичний вплив струменя і насичення киснем (аналог перлинних ванн).
У сучасній косметології підводний душ-масаж використовують як чарівний засіб проти целюліту.
Не варто забувати, що процедура не є виключно косметичної. Вона також має безліч медичних показань: захворювання кістково-м'язової системи, порушення обміну речовин, захворювання серцево-судинної системи, захворювання нервової системи, порушення рухових функцій, реабілітація після травм, вегетосудинна дистонія, гіпертонія I ступеня, захворювання органів травлення, захворювання шкіри (не гострі форми і прояви).
При регулярному проведенні підводного душу-масажу спостерігається зниження ваги на 3-4 кг і зменшення вмісту в крові холестерину.
Стандартна процедура підводного душу-масажу триває близько 15-20 хвилин. Рекомендується проводити через день у кількості 10-20 процедур.

 

Мінеральна ванна

Діє, в першу чергу, на серцево-судинну та нервову системи, сприяє тренуванню серця і судин, врівноваження процесів у центральній нервовій системі, нормалізації обміну речовин, діяльності залоз внутрішньої секреції. Тепло, яке поглинається організмом, розширює поверхневі судини шкіри і збільшує її кровообіг в 1,2 рази, ніж прісна вода. Наявність в мінеральній воді солей обумовлює її лікувальну дію. Солі, осідаючи тонким шаром на поверхні тіла, вже під час процедури і після неї (у зв'язку з чим, після мінеральної ванни не рекомендується приймати ніякої іншої водної процедури протягом однієї години) викликають роздратування шкірних рецепторів. Проникаючи через неушкоджену шкіру, іони потрапляють у тканини та кров, безпосередньо впливаючи на функцію органів та систем.

 

Хвойні ванни

Хвойні ванни - це прекрасний засіб для розслаблення, відновлення сил і відпочинку. За допомогою даної процедури добре знімається стомлення і покращується настрій людини. Крім цього, хвойні ванни також надають косметологічне вплив на шкіру. Прийняття хвойної ванни рекомендується у випадках наявності серцево-судинних захворювань і при головному болю. Ванни з екстрактом хвої знімають надмірне збудження нервової системи. Крім того, хвойні ванни покращують кровопостачання внутрішніх органів і навіть знімають спазми, тому вони незамінні при болях, бронхітах, ринітах. Хвойні ванни призначаються також при гастриті, виразковій хворобі шлунка тощо.

 

Перлинні ванни

Перлинні ванни в медицині називають також кисневими ваннами. Не думайте, що в них додають натуральний або штучні перли. Таку назву перлинні ванни отримали за рахунок великих бульбашок повітря, переливаються наче перли. У механізмі дії перлинних ванн, крім температурного і механічного факторів, велику роль відіграє своєрідне вплив самого повітря. Він складається з фізичного (у тому числі механічного) і хімічного впливу. До чисто фізичного впливу відносять дію на шкіру двофазної середовища: вода-повітря. Осідаючи на шкірі, пухирці повітря дратують закладені в ній периферичні рецептори, і то осідаючи на шкірі, то випаровуючись з його поверхні проводять своєрідний тактильний масаж.
Перлинні ванни показані людям з функціональними розладами нервової системи, захворюваннями опорно-рухового апарату, порушенням обміну речовин. Людям, які ведуть малорухливий спосіб життя, який перебуває або пережили стресові ситуації перлинні ванни також будуть недаремні.
До того ж регулярне застосування водної процедури нормалізує артеріальний тиск, стимулює кровообіг, підвищує еластичність тканин і рухливість суглобів, сприяє зняттю м'язової напруги, допомагає впоратися з болями в спині, вилікуватися від безсоння і покінчити зі стресовими ситуаціями.
  Процедура триває 10-15 хвилин. Курс лікування складається з 12-15 прийомів перловою ванни щодня або через день.

 

Душ Шарко

Душ Шарко - класична і дивно ефективна профілактична, оздоровлююча водна процедура. Винайдений французьким невропатологом-психіатром Жаном Мартеном Шарко цей душ застосовувався в медичних установах для підвищення імунітету і відновлення кровообігу. Сьогодні душ Шарко відмінно зарекомендував себе в галузі естетичної косметології і медицини, як відмінний засіб у боротьбі із зайвою вагою, целюлітом, в'ялістю шкіри і м'язів. А також як незамінний антидепресант, здатне підняти тонус, повернути гарний настрій і позитивний погляд на життя навіть самим завзятим песимістам.
Показання: целюліт, зайва вага, локальні жирові відкладення, знижений тонус (млявість) шкіри / м'язів, напруга і больові відчуття в м'язах, синдром хронічної втоми, зашлакованність організму, як імуностимулюючу засіб, що поліпшує загальний стан організму, депресія, як засіб, що стимулює лімфодренаж і кровоносну систему.

 

Косметичні послуги

Довірте догляд за обличчям майстрам нашого Спа-центру та такі процедури як чищення обличчя, лікування проблемної шкіри, вікові процедури та інші косметичні послуги пройдуть для Вас легко і приємно.

 

 

 


Дозвольте побалувати себе в атмосфері затишку і спокою!

 

 

     
 
© 2009-2017 Fantasia. Всi права захищено
мы вКонтакте мы в facebook Рейтинг туристических сайтов Украины. Показано число посетителей сегодня, среднее число посетителей за сутки, оценка сайта
Розробка: