принимаем к оплате banner
Рус     Укр     Eng
     

Відпочинок в Карпатах, Свалява, Карпати.

Карпати, закарпаття - туристична мекка

Карпати, закарпаття - туристична мекка

Туристична мекка сучасної України, Закарпатська область, немов одна з головних кровоносних артерій, пропускає через себе величезну кількість туристів з далеких країн і сусідніх міст і областей, збагачуючи чистим киснем голови тих, хто досить втомився, працюючи, або вирішив перервати одноманітність своїх буднів, прийнявши правильне рішення щодо поїздки в Карпати.
Карпати, закарпаття - туристична мекка, детально ...
Закарпаття - безцінна спадщина для України

Закарпаття - безцінна спадщина для України

Займаючись розвитком туристичної галузі в західній Україні, багато жителів цих регіонів, особисто пізнали всю цінність рідних країв, примкнули до місії по організації туристичних походів та надання місць для житла приїжджим людям різних національностей, життєвих поглядів та інтересів.
Закарпаття - безцінна спадщина для України, детально ...
Карпати для туриста

Карпати для туриста

Розглядаючи Карпати в якості курортних і лікувальних зон, обов'язково треба згадати про всесезонність більшості тамтешніх закладів і курортних поселень. Зокрема, деякі з них мають досить велику територію, в яку входять відмінно підготовлені до зимових і літніх умов експлуатації житлові приміщення, а також прилеглі до них їдальні, кафе, заклади медичного характеру, а також спортивно-розважальні установи та комплекси на відкритій місцевості.
Карпати для туриста, детально ...
Пізнання світу починається з освоєння рідних країв

Пізнання світу починається з освоєння рідних країв

Вдалий відпочинок - це коротко сформульований вираз того, наскільки яскраво і успішно Ви провели свою відпустку або здійснили подорож. Але у випадку з західними регіонами України, обійтися кількома простими фразами в розмові з друзями або знайомими зовсім не вийде, адже багаж накопичених спогадів дозволить розповісти про безліч цікавих і бажаних моментах, про які звичайними днями тільки й доводиться мріяти більшості українців і навіть туристам із західних країн.
Пізнання світу починається з освоєння рідних країв, детально ...
Карпати та Закарпаття

Карпати та Закарпаття

Незважаючи на відносну суміжність Карпат та Закарпаття, існує достатньо причин розглядати ці місцевості в окремих статтях, хоча все-таки вони знаходяться в одних географічних межах нашої країни. Безумовно, багато в чому їх успадковує один і той же знаменник, що підкреслює всю красу даних місць і виходити, мабуть, потрібно з нього.
Карпати та Закарпаття, детально ...
Вода Поляна квасова

Вода Поляна квасова

У наш час вибір мінеральних вод настільки великий, що часом недосвідчений покупець надовго зупиняється перед черговою полицею в магазині і по кілька разів задає собі питання, чим же між собою відрізняються і на скільки виправдана ціна кожної з позицій. Безліч людей вже здійснили свій персональний вибір, який, зовсім не дивно, зумів сформувати відмінний рейтинговий показник для мінеральної води «Поляна Квасова», що видобувається в Закарпатській області.
Вода Поляна квасова, детально ...
Відпочинок в Закарпатті

Відпочинок в Закарпатті

Існує багато місць, що славляться справді унікальними показниками по концентрації природних оздоровчих ресурсів і туристичних об'єктів у межах одного регіону. Незважаючи на те, що в усьому світі описаних місць налічується не так вже й багато, саме в Україні розташовується чудесне, можна навіть сказати, величне Закарпаття, відоме багатьом людям завдяки лікувальним і оздоровчим комплексам, сприятливим кліматом і чудовою природою.
Відпочинок в Закарпатті, детально ...
Відпочинок в Карпатах

Відпочинок в Карпатах

Перш ніж підкорювати світ в обличчі закордонних курортів, країн, а може навіть і континентів, неодмінно варто відвідати українські Карпати. Ці місця кардинально відрізняються від звичних для нас міст і сіл, а рельєфи і структура місцевості дозволять кардинально перевернути уяву тим, хто тут ще не бував.
Відпочинок в Карпатах, детально ...
     
 
© 2009-2017 Fantasia. Всi права захищено
мы вКонтакте мы в facebook Рейтинг туристических сайтов Украины. Показано число посетителей сегодня, среднее число посетителей за сутки, оценка сайта
Розробка: